1. Nová auta
  2. PROACE CITY Verso

Nová Toyota PROACE CITY Verso

Pro váš aktivní život

Všestranné MPV připravené na vaše dobrodružství

Nová Toyota Proace City Verso je MPV zaměřené na funkčnost, které se dokonale přizpůsobí aktivnímu způsobu života každé rodiny. Široké možnosti uspořádání interiéru, překvapivá prostornost a neobyčejné pohodlí při jízdě pro každého z cestujících zajistí mimořádně příjemné cestování. Toyota navíc poskytuje záruku Extracare Plus na 5 roků nebo 250 000 km.

Vlastnosti

Nejlepší PRO záruka ve své třídě

Toyota PROACE CITY Verso má jako jediná ve svém segmentu velmi dlouhou záruční lhůtu - čtvrt milionu najetých kilometrů. Důvodem je naprostá spolehlivost všech vozů Toyota, díky níž máte jistotu, že budou fungovat dlouho a bez problémů.

Pohodlí na míru

Toyota PROACE CITY Verso je k dispozici ve dvou variantách karosérie: Short v délce 4,4 m a Long v délce 4,7 m, obě verze s 5 nebo 7 sedadly. Všechna sedadla jsou velmi pohodlná a je mezi nimi dost prostoru na snadné nastupování a vystupování. Interiér automobilu si můžete snadno sami přizpůsobit, auto navíc utáhne přívěs o hmotnosti až 1,5 t. 

 

 

 

Vynikající motor

Toyota PROACE CITY Verso nabízí výběr z několika pohonných jednotek. Jsou to dva benzínové motory 1,2 Turbo o výkonu 110 koní s manuální převodovkou a 130 koní s automatickou převodovkou, a dále dieselové motory 1,5 D-4D ve dvou variantách: o výkonu 100 a 130 koní s manuální převodovkou.

 

 

 

Bohatá výbava

Toyota PROACE CITY Verso se vyznačuje mnoha prvky výbavy, které mají vliv na pohodlí během jízdy a bezpečnost cestujících. Patří k nim mimo jiné systémy aktivní bezpečnosti Toyota Safety Sense, systém monitorování tlaku v pneumatikách, senzor šera, manuální klimatizace, barevný displej mezi budíky nebo USB radio s Bluetooth.

 

 

 

Pohled z blízka

Prozkoumejte některé stylové detaily, kterými Toyota PROACE CITY Verso vyniká.

Obrázky v galerii se vztahují ke konkrétnímu modelu, nikoli ke stupni výbavy.

Toyota Professional

Využijte služeb od Toyoty, které pomohou vašemu podnikání.
Zjistíte více