1. Nová auta
  2. Již brzy
  3. Land Cruiser
JSTE PŘIPRAVENI VYRAZIT NA DALŠÍ VÝPRAVU?
Posunout Přeskočit
JSTE PŘIPRAVENI VYRAZIT NA DALŠÍ VÝPRAVU?

ZCELA NOVÝ LAND CRUISER

JSTE PŘIPRAVENI VYRAZIT NA DALŠÍ VÝPRAVU?

Toyota představuje novou podobu legendárního modelu Land Cruiser. Má robustní a efektní design, který od něho očekáváte. Spolehlivě vás doveze všude tam, kam si zamanete. Vaše příští dobrodružství začíná právě zde. Opřít se můžete o solidní a spolehlivý základ s technologií pohonu všech kol, která mění definici možného i nemožného.

1 790 000 Kč

Ikonický styl Toyoty Land Cruiser
Nezastavitelná konstrukce 4x4
Legendární off-roadová historie
Poháněn inovacemi
Tradice
POČÁTKY IKONY
Příběh Land Cruiseru se začal psát prototypem Toyoty BJ. Do historie se zapsal v roce 1951, kdy se dokázal vyšplhat až k jednomu z nejvyšších kontrolních bodů na hoře Fuji – výše, než se kdy podařilo jakémukoli jinému terénnímu vozidlu. V roce 1954 se BJ přejmenovalo na Land Cruiser, a tak ze zrodila ikona.
First Edition

IKONA MEZI IKONAMI

Provedení First Edition je nezaměnitelné svým jedinečným odstínem karoserie a markantním dvoubarevným lakováním, které dokonale ladí s tradičním designem Land Cruiseru a ikonickými kulatými světlomety. Verze, která byla nabízena pouze v limitovaném množství se rovněž chlubí výrazným světelným podpisem a jedinečnými emblémy First Edition.
PO VŠECH STRÁNKÁCH NADČASOVÝ
Land Cruiser tradičně vzdoroval měnícím se trendům svým univerzálně platným půvabem, který nikdy nevyjde z módy. Oslavou této nesmrtelnosti je právě nové nadčasové provedení First Edition, které bylo nabízeno pouze v limitovaném počtu kusů.
Design
NÁVRAT KE KOŘENŮM
Původní Land Cruiser, u nějž spíše než design hrála roli konstrukce, byl vítězstvím funkce nad formou. Tentýž smysl pro drsnou autentičnost stál i za vznikem nového Land Cruiseru. Novinka se vyznačuje nekomplikovaným tvarem a praktickými proporcemi.

SCHOPNOSTI JEŠTĚ NIKDY NEVYPADALY TAK TRENDY

Každý jeden prvek nového Land Cruiseru slouží ke konkrétnímu účelu. Nízká okenní linie napomohla zvětšit okna pro optimální výhled všemi směry. Světlomety posunuté dále od rohů karoserie jsou chráněny před poškozením.

NEBOJTE SE ČELIT VÝZVÁM

20palcová kola poskytují příkladnou přilnavost a trakci v každém terénu. A díky speciálně tvarovaným podběhům bláto snadno odtéká pro bezproblémový průchod nejdrsnějším terénem.

S NEBEM NAD HLAVOU

Panoramatické střešní okno po celé délce Land Cruiseru je přímo stvořeno k romantickému pozorování oblohy. Ať vás cesty zavedou kamkoli.

SKVĚLÝ VÝHLED DO VŠECH STRAN

Náročné jízdní podmínky si žádají dobrý výhled. V Land Cruiseru sedíte vysoko a máte ničím nerušený výhled kolem dokola díky nízké přístrojové desce s horizontálním uspořádáním.

INTUITIVNĚ POD KONTROLOU

Funkční prvky kolem voliče převodovky, uspořádané podle rad profesionálních rallyových jezdců Toyoty, jsou ukázkou mistrovské ergonomie.

MÍSTA NA ROZDÁVÁNÍ

Ohromný zavazadelník je mimořádně flexibilní i všestranný, a navíc jej můžete ještě zvětšit sklopením druhé a třetí řady sedadel.

SEZNAMTE SE S TOYOTOU LAND CRUISER

Schopnosti
DOJEDE KAMKOLI – A TAKÉ ZPĚT

ČTYŘKOLKA, KTERÁ NEMÁ KONKURENCI

Toyota Land Cruiser, která se cítí jako ryba ve vodě i daleko od zpevněných cest, je postavena na nové platformě GA-F ve spojení s agilním a kultivovaným elektronickým posilovačem řízení. K mimořádné schopnosti křížení náprav přispívá dlouhý zdvih systému odpružení a odpojitelný stabilizátor (SDM).

NIC JEJ NEZASTAVÍ

Nadčasová silueta Land Cruiseru nespočívá jen v líbivém vzhledu. K ještě lepší manévrovatelnosti a jízdnímu chování napomáhá zesílený tuhý rám karosérie. Krátké převisy zvýšené karoserie s velkou světlou výškou a brodivostí umožňují Land Cruiseru vydat se i tam, kam se ostatní neodváží.

ŽÁDNÁ VÝZVA NENÍ DOST VELKÁ

Systém MTS (Multi-Terrain Select) optimalizuje systém odpružení a pohonu v závislosti na typu terénu. A v technických pasážích přichází ke slovu systém Crawl Control, který sám reguluje rychlost, abyste se mohli plně soustředit na postavení kol a řízení.

Nový Land Cruiser
REZERVOVAT
Kliknutím na tlačítko níže zjistíte další informace a zarezervujete si svůj nový Land Cruiser